Realizacja zamówienia w sklepie internetowym Wydawnictwa Homo Dei jest uzależniona od wypełnienia w formularzu wymaganych pól (oznaczonych gwiazdką), a także podania adresu e-mail lub numeru telefonu. W przypadku zamieszczenia w formularzu niekompletnych lub błędnych danych zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji. Podanie przez Klienta adresu e-mail jest konieczne do wysłania przez nas potwierdzenia zamówienia pocztą elektroniczną. W przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt e-mailowy na adres: dystrybucja@homodei.pl.

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT. Faktura jest wystawiana, jeśli Klient zaznaczył właściwą opcję przy wypełnianiu formularza zamówienia.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) na przetwarzanie danych osobowych Klienta przez Wydawnictwo Homo Dei w celu realizacji zamówienia. Wydawnictwo oświadcza, że podane dane nie zostaną w żadnej formie udostępnione osobom trzecim.

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z oświadczeniem Klienta, że zapoznał się z zasadami sprzedaży i je akceptuje.

Do zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym na kwotę mniejszą niż 100 złotych zostaną doliczone koszty przesyłki.
Zamówienia realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej: przy zamówieniach za pobraniem jest to kwota 20 złotych, przy zamówieniach z przedpłatą na konto jest to kwota 16 złotych.
Zamówienia realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej: przy zamówieniach za pobraniem jest to kwota 20 złotych, przy zamówieniach z przedpłatą na konto jest to kwota 16 złotych.
Zamówienia na kwotę przekraczającą 100 złotych są wysyłane na koszt Wydawnictwa.

Zamówienia zagraniczne prosimy każdorazowo konsultować z naszym działem handlowym mailowo (na adres: dystrybucja@homodei.pl) lub telefonicznie pod numerem telefonu + 48 12 656 29 88.

Płatność za zamówione książki może być dokonywana na dwa sposoby:
- pobranie opłacane u listonosza lub kuriera (do ceny książek doliczamy w tym przypadku odpowiednio 20 zł),
- przedpłata na konto Wydawnictwa (do ceny książek doliczamy w tym przypadku 16 zł, a zamówienie będzie realizowane po odnotowaniu przez nas wpłynięcia pieniędzy na konto).

Informujemy równocześnie, że oferty promocyjne i rabaty nie łączą się.

Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów Klient może w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od umowy. Zwracany towar nie może być używany ani uszkodzony oraz musi mieć oryginalne opakowanie. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie towaru wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą w sposób gwarantujący jego bezpieczny transport. Należność za zwrócony towar zostanie przesłana na wskazane przez Klienta konto bankowe lub adres Klienta. Wydawnictwo nie zwraca kosztów dostawy towaru do Klienta ani nie pokrywa kosztów odesłania towaru.

Reklamacje dotyczące towaru niepełnowartościowego lub uszkodzonego podczas transportu są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru wraz z opisaną przyczyną reklamacji. W przypadku uzasadnionej reklamacji poniesione przez Klienta koszty opłaty pocztowej zostaną uregulowane. Wady powstałe podczas transportu należy zgłaszać do Wydawnictwa w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar z wadami lub uszkodzony jest wymieniany na pełnowartościowy, chyba że nie istnieje możliwość wymiany towaru – w takim przypadku Klientowi zwracana jest należność.